Genel Müdür Mesajı


İSTEK Servis Eğitim Tic. A.Ş. 1992 yılından itibaren İSTEK Vakfı Okulları’na ve 1996 yılından itibaren de T.C. Yeditepe Üniversitesi öğrenci ve personeline toplamda 380 araçlık filosu ve alanında uzman 500’ü aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir. 22 yıla yakın tecrübemizle biliyoruz ki; günümüz dünyasında organizasyonların etkinliği; müşteri memnuniyeti anlayışını ne kadar ön planda tuttukları ile birebir bağlantılıdır. Bu doğrultuda, işletmenin başarıya ulaşmasının yolu da iç ve dış müşteri memnuniyetinin sağlanmasından geçmektedir.

Çağdaş değerler, bilimsel ilkeler, etik kurallara uygunluk, insan ve çevre haklarına saygı çerçevesinde, güvenilirliği ve pazardaki saygınlığı ülke çapında kabul görmüş İSTEK Vakfı ve T.C. Yeditepe Üniversitesi’ne hizmet veren kurumumuz, katılımcı bir yönetim anlayışı benimsemekte, öğrenci ve velilerin görüşlerine önem vermektedir. Bilgi birikiminin yanı sıra kurumun en önemli sermayesi olan insan kaynağının mesleki ve kişisel gelişiminin sürekliliğini sağlamakta ve çalışanların karar alma süreçlerinde yer almalarını destekleyerek onların aidiyet duygularını pekiştirmektedir. Bu amaca yönelik kurumumuz çalışanları için eğitim ihtiyaç analizi doğrultusunda yıllık eğitim programları hazırlanmakta, teknik ve kişisel gelişim eğitimleri sunulmaktadır.

İSTEK Servis Eğitim Tic. A.Ş. ailesi olarak bu değerler doğrultusunda, Atatürkçü ve çağdaş kurum kültürünü benimsemiş genç ve dinamik kadromuzla, T.C. Yeditepe Üniversitesi, İSTEK Vakfı ve siz değerli öğrencilerimize güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.


OYTUN OKTAY CAN
GENEL MÜDÜR