İnsan Kaynakları Departmanı

İnsan Kaynakları departmanının amacı İSTEK Servis Eğitim Tic. A.Ş.’ nin hedeflerine ulaşması için, kurum çalışanlarının yetkinlik (bilgi, beceri ve kişisel özellik) kapasitelerinin stratejik ve dinamik bir şekilde yönetilmesini sağlamaktır. İşe alma süreci, yıllık bazda yapılan İnsan Kaynakları Planlama/Bütçe çalışmaları ile başlar. Yıl içerisinde planlanan eleman ihtiyaçları doğrultusunda aranan niteliklere uygun adayların temini, bu adaylara yapılan birkaç aşamalı mülakatlar, referans araştırması, uygun adayın seçimi ücret ve ek yarar paketinin bildirilmesi, işe başlama ve oryantasyonla sonuçlanır. İnsan Kaynakları Departmanının, işe alma ve yerleştirme sürecindeki temel amacı “doğru işe doğru insan” politikasından hareketle, kurum kültürüne ve ortak değerlerine uygun, pozisyonların ihtiyaçlarını ileri seviyede karşılayacak, kurumu geleceğe taşıyacak çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

İnsan Kaynakları Departmanı işe uygun eleman temin etmenin yanı sıra mevcut çalışanlarının motivasyon ve verimliliklerini arttırma konusunda gerekli çalışmaları yürütmektedir. Bu bağlamda personellerimiz için gerçekleştirilen eğitim, gelişim ve kariyer planlama çalışmaları ücret ve ek olanaklar ile desteklenmektedir. Çalışan ücretleri, kişilerin yaptıkları işe ve gösterdikleri performansa bağlı olarak belirlenir.İSTEK Servis Eğitim Tic. A.Ş.; ücret, ek yarar paketleri, çalışma koşulları ve sosyal olanaklara bir bütün olarak bakar ve çalışanlarının yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik çeşitli olanaklar sağlar.

Bu kapsamda sağlanan ek yarar paketleri ve sosyal olanaklar aşağıda belirtilmiştir:
  • Özel Sağlık Sigortası: Sürekli kadrodaki tüm çalışanlar özel sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Servis ve Öğle Yemeği: Anadolu ve Avrupa yakası için yaygın bir personel servisi imkanımız bulunmaktadır ve öğle yemekleri kurum restoranlarımızda yenmektedir.
  • Bilgi Merkezi Kullanımı: Bilgi Merkezimizde sunulan tüm kaynak ve olanaklardan tüm çalışanlarımız faydalanabilmektedir.
  • Spor Tesisleri Kullanımı: Kapalı ve açık spor tesislerinden faydalanabilmektedir.Spor salonu, squash ve tenis kortları,halı sahalardan faydalanabilirler.