Satınalma Departmanı

Satınalma Departmanımız, İSTEK Vakfı bünyesinde bulunan kurumlarda ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin satınalma sürecini yönetmektedir. Günümüzde artan rekabet koşulları ve piyasalardaki ürün ve hizmet çeşitliliğini profesyonel şekilde analiz etmek, kaliteyi en iyi koşullarda ve en hızlı şekilde sağlayarak satınalma sürecini kurumumuz adına avantaja çevirmek hedeflenmektedir. Bu amaçla, departmanımız içerisinde kendi kategorilerinden sorumlu uzman takım arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Departmanımız, İSTEK Vakfı Okulları’nda kullanılan tüm Türkçe ve yabancı dil kitaplarının, online eğitim materyallerinin, eğitim cd’lerinin, görsel ve işitsel donanımların, tüm kırtasiye ürünlerinin, okul formalarının, muhtelif sarf malzemelerin, temizlik ve bakım onarım ürünlerinin teminini sağlamaktadır. Sözkonusu tüm ürün ve hizmetlerin başarılı şekilde sağlanması için, sistematik bir tedarik zinciri yönetimi alt yapısı oluşturulmuştur. Sektörlere ilişkin trendler yakından takip edilmekte, pazar araştırmaları yapılmakta ve doğru tedarikçi seçimine özen gösterilmektedir. Geniş tedarikçi ağına sahip olmamız, beraberinde kaliteli ürün ve hizmeti satın almamıza kolaylık sağlamaktadır.

Kısaca, ihtiyaçlar doğrultusunda başarılı şekilde yürüteceğimiz satınalma sürecinin İSTEK Vakfı Ailesi içerisinde yer alan değerli öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretim üyelerimizin ve tüm çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini sağlayacağı kanısındayız.