Okul Formaları

İSTEK Okulları'nda kullanılan öğrenci kıyafetlerimiz Türkiye'nin önde gelen okul kıyafetleri üretici tekstil firmalarına, üst giyim kumaşları hijyenik ve terin dışarı atılmasını sağlayan özel kumaşlardan üretilmektedir. Kıyafetlerimiz kanserojen madde içermeyen, azottan arındırılmış, organik boyayla boyanmış, nefes alan giysilerdir.

Alt giyim kumaşları pantolon, etek vs. ise daha mukavemetli olması açısından İSTEK Özel Konseptiyle üretilmektedir.Üretimde kullanılan kumaşların tamamı onaylı laboratuvarlarda fiziksel ve kimyasal testlerden geçmektedir. Hizmetimizi yeni teknolojiler geliştirerek sürdürmekte, okul şartlarına uygun seçilmiş, esnek kullanımlı kıyafetler ürettirmekteyiz. Kıyafetlerin dayanıklılığının artması için yıkama talimatlarına uyularak ve uygun deterjan kullanılarak yıkanması ürünün daha uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır.

Okul kıyafetlerinde yapılan çeşitli kalıp çalışmalarıyla her yaş grubuna hitap eden ölçü seçenekleri mevcuttur. Ürünlerimiz İSTEK öğrencilerine özel olarak imal edilmektedir. İSTEK ürünlerinin satıldığı mağazalarımız, öğrenci ve velilerimize zaman kazandırmak ve tüm okul ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Temmuz ayı hariç 11 ay hafta içi 5 gün 08.30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Siz değerli velilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için, dönem başlarında yoğunluk yaşanmaması adına gerekli sistem ve program değişiklikleri yapılmıştır.