Servis Departmanı


İSTEK Vakfı bünyesinde 1992 yılından beri, siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize sunduğumuz servis hizmetimiz her geçen gün büyüyerek ve kalite standartları yükselerek devam etmektedir. 380 adet servis aracımızın oluşturduğu filomuz ile İSTEK Vakfı Okulları, T.C Yeditepe Üniversitesi, T.C.Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve diğer tüm İSTEK Vakfı kurumlarının servis hizmeti koordinasyonu birimimiz tarafından sağlanmaktadır.

İSTEK Servis olarak hizmet verdiğimiz öğrenci ve personelin ihtiyaç ve beklentilerini doğru ve tam anlamak, onları güvenli, konforlu sağlıklı ve hijyenik ortamlarda taşımak, yeni ve teknolojik üstünlüğü olan araçlarla değişen ve gelişen teknolojiyi kullanarak taşımacılık yapmak, araçların periyodik bakımlarını ve sürekli kontrollerini yaparak olası arızaları sıfıra indirmek, uygun iletişim teknolojilerini kullanarak araçların konumu hakkında bilgi sahibi olmak, çalışanların eğitimini ve memnuniyetini, bununla birlikte hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve olası her olumsuz duruma karşı, uygun çözümler geliştirmek bizim en önemli amaçlarımızdır.

Toplam 380 araçla hizmet vermekteyiz. 310 araçlık filomuz İSTEK Vakfı Okulları, 70 araçlık filosumuz da Yeditepe Üniversitesi öğrenci ve personeli için çalışmaktadır. İstanbul'da şu an için Çatalca, Silivri, Şile ve Sultanbeyli ilçeleri dışındaki tüm ilçelerden, Üniversitemize ve okullarımıza öğrenci taşınmaktadır. Ayrıca, T.C Yeditepe Üniversitesi içinde saat 08:00-23:00 arasında, 7 adet ring servisimiz de öğrencilerimiz ve personelimiz için hizmet vermektedir.