Hakkımızda

1990 yılından bu yana İSTEK Okulları ve bağlı kuruluşlarına hizmet veren şirketimiz T.C. Yeditepe Üniversitesi Kampüsü, Sosyal Tesisler binasında yer almaktadır.
Genel merkezimizde, Servis Müdürlüğü, Yurt Müdürlüğü, İdari Bakım Müdürlüğü, Satınalma Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Mali İşler Müdürlüğü, Sigorta Müdürlüğü, Eğitim Gelişim Departmanı ve Kurumsal İletişim olarak dokuz departman yer almaktadır.
Kurumumuz bağlı olduğu kurumların;

  • Öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetlerini,
  • Öğrenci Otel işletmeciliğini,
  • Eğitim için her türlü araç-gereç, kırtasiye, kıyafet ve kitabın temin edilmesini, dağıtımını,
  • Hizmet verecek teknik ve diğer personellerin yetiştirilmesini, istihdamını ve mesleki alanda geliştirilmesini,
  • Temizlik operasyon ve denetleme işlerinin yürütülmesini sağlamaktadır.
Misyonumuz & Vizyonumuz

Her zaman insan hakları ve çevreye saygı çerçevesinde; çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri, bilgiyi, meslek ahlakını, en yüksek hizmet ve kalite standartlarını temel alarak, İSTEK Vakfı kuruluşlarına ve Üniversitemize etik değerlere bağlı, kaliteli, nitelikli ve uzman kadrosuyla hizmet vererek mükemmele ulaşabilmektir.

İSTEK Servis Eğitim Tic. A.Ş. sahip olduğu özelliklerle; kurumumuzun tüm kuruluşlarında, uzman kadrosu ile yeniliklere açık olup öğrencilerimizin, velilerimizin, çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin memnuniyetlerini, sorunlarını, taleplerini ve düşüncelerini önemseyerek hizmet verdiğimiz kurumlarımızın Türkiye çapında kanıtlanmış vizyonuna ulaşmayı hedeflemektedir.